SERVICE

DORADZTWO W PRODUKCJI PIECZAREK
NIKODEM SAKSON

60 – 476 POZNAŃ
UL. BUSKA 3

Tel.: +48 501 241 232
E-Mail: biuro@nikodemsakson.pl
Strona internetowa: www.nikodemsakson.pl

Prowadzę usługi w zakresie doradztwa dla branży produkującej surowce, pieczarki i świadczące usługi i sprzedające środki do produkcji pieczarek od 1994 roku. W tym okresie oferta usług jak i klienci zmieniali się w zależności od aktualnej sytuacji w branży jak i popytu na oferowane usługi. Obecnie współpracuje z ustabilizowaną grupą klientów, którym świadczę usługi doradcze. Ich zadaniem jest stymulowanie rozwój ich produktów, pomaganie we wdrażaniu nowych środków produkcji jak i pomoc w rozwiązywaniu problemów powstających w ich kontaktach z klientami. Popyt na usługi doradcze w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych w sferze produkcji środków do uprawy pieczarek jest obecnie niewielki. Wynika to z ustabilizowania procesów produkcji jak i przekonania, że niewiele można w swojej dziedzinie już razem zrobić.

Moją główną specjalnością pozostaje produkcja podłoża do uprawy pieczarek wytwarzanego ze słomy i pomiotu kurzego w zmiennych warunkach klimatycznych. W tej dziedzinie posiadam największe doświadczenie.
Współpraca z zagranicą stanowi tylko nieznaczną część świadczonych przeze mnie usług. Ogranicza się ona do wspierania działalności polskich podmiotów poza krajem.

Nowym sposobem działania może okazać się ta strona w Internecie.